Стартує конкурс дитячих малюнків «Європейська Україна – очима дітей»

В межах тижня Європи, який відбуватиметься з 10 по 16 травня, департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва оголошує конкурс дитячих малюнків «Європейська Україна – очима дітей».

День Європи все європейське співтовариство відзначає 15 травня. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – її частина.

Умови конкурсу:

– Малюнки повинні відповідати тематиці «Європейська Україна», зокрема «Україна – європейська країна зі спільними традиціями і цінностями».

– Вік учасників – до 14 років.

Малюнки потрібно надсилати у двох форматах:

1. Фотографію малюнку – на електронну пошту promotion.loda@gmail.com

2. Оригінал малюнку – на адресу департаменту МТД та МС Львівської ОДА:

79008, м. Львів, вул. В. Винниченка, 18.

На зворотній стороні обов’язково зазначити назву малюнку, прізвище, ім’я автора, вік автора, адресу (область, район, місто/село).

Конкурс триватиме до 12 травня 2021 року.

Результати конкурсу та імена переможців у трьох вікових категоріях (до 7 років, 8-11 років та 12-14 років) будуть оголошені у День Європи, 15 травня, на офіційній сторінці департаменту МТД та МС у Facebook.