Всі подані від Львівщини об’єкти культурної спадщини пройшли технічний відбір програми «Велика реставрація»

_1619614005_613x321.73490112239_3_0_nw

Міністерство культури та інформаційної політики опублікувало на своєму сайті список об’єктів культурної спадщини, заявки на реставрацію яких візьмуть участь у відборі програми Велике будівництво у сфері культурі. Загалом на опрацювання експертній групі за програмою “Велика реставрація” передали 211 проєктів, які відповідають встановленим вимогам та були подані до 2 квітня.

“Під час першого відбору експерти отримають електронні варіанти заявок, стратегій та інші документи і проаналізують їх. Буде оцінюватися реалістичність, інноваційність, комплексність ідей, а також якість виконання проєктно-кошторисної документації на об’єкт, якщо вона є. Нагадаємо, наш департамент, спільно з представниками громад, експертним середовищем та користувачами підготував 19 заявок. Усі вони пройшли технічний відбір”, – каже директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Олена Василько.

Загалом від Львівщини до відбору програми “Велика реставрація”, яка стартує цього року, подано понад 40 об’єктів. Ініціаторами, окрім департаменту архітектури ЛОДА, стали управління охорони історичного середовища Львівської міської ради, Державний заповідник у Белзі, театри імені Соломії Крушельницької та Марії Заньковецької, університет імені Івана Франка, львівський Палац культури імені Гната Хоткевича, Львівська національна галерея мистецтв.

За інформацією Мінкульту, експертна група виставить оцінки та складе рейтинг проєктів протягом 30 календарних днів з дати отримання документів. Проте, за рішенням експертної групи, термін відбору проєктів може бути збільшений.

Остаточний перелік проєктів Міністерство оприлюднить на своєму офіційному веб-сайті – з урахуванням рейтингу та із зазначенням набраних балів у розрізі областей, протягом п’яти календарних днів після завершення обчислення середньої оцінки проектів. Першими у переліку будуть зазначені проєкти, які набрали найбільшу суму балів.

З детальним переліком об’єктів від Львівщини та всіх областей можна ознайомитися на сайт Міністерства культури та інформаційної політики України за посиланням: https://cutt.ly/3buhzlx

Розповісти у соціальних мережах

Максим Козицький разом з громадськістю вшанував пам'ять Великого Кобзаря
Суб’єкти господарювання АПК можуть отримати фінансову підтримку на здешевлення відсотків за залучени...