k2FtbBdWr1

Стартувала Благодійна акція “Подаруй дитині свято” до Дня захисту дітей

Молодь Львівщини розпочала підготовку до  Благодійної акції «Подаруй дитині свято» до Міжнародного Дня захисту дітей. Цього разу акція набула трохи іншого формату – збір проводитиметься не за дитячими листами, а за списками потрібних речей від дитячих будинків та закладів дошкільної освіти. Тож на початку червня волонтери вирушать у дитячий будинок Нового Милятина, Йосиповицький заклад дошкільної освіти “Вишенька” та в школу-інтернат у Підгірцях.

«Сьогодні дітки потребують простих речей, які необхідні кожному у побуті – це зубні щітки, пасти, пральні порошки, миючі засоби, а також канцтовари та спортивний інвентар. З детальнішим списком можна ознайомитись на сторінці Благодійної акції у мережі Facebook. Долучитися до доброї справи легко – варто лише, за можливості, придбати щось зі списку необхідного та привезти у Львівський обласний молодіжний центр, за адресою м.Львів, вул.Винниченка, 12», – розповідає Вероніка Кашинська, комунікаційниця акції.

Збір розпочався у п’ятницю 14 травня, відтак проводитиметься у будні дні з 19:00 до 22:00 й триватиме до 1 червня. Щоб домовитися про іншу годину, варто зв’язатися з координатором акції.

Нагадаємо, що БА “Подаруй дитині свято” вперше стартувала у Львові в грудні 2012 року. Її координує  ГО «Львівський молодіжний клуб», обласний молодіжний центр та навчальна медіашкола «Стань Журналістом».  З кожним роком організатори спільно з небайдужими львів’янами збільшують масштаби акції та допомагають все більшій кількості дітей. У 2019 році волонтери допомогли 400 дітям зі Львова та області, а у 2020 році, через пандемію, – близько 200 дітям із Львова, Стрия та Пустомит.

Детальніше про акцію: https://www.facebook.com/PodarujDitiniSvato
Контактна особа зі ЗМІ: Вероніка Кашинська (+380970414426)
Координатор акції: Данило Сороковий (0931436379)