k2FtbBdWr1

Стартувало опитування для виявлення організацій-надавачів послуг ветеранам/ветеранкам у сприянні розвитку сільськогосподарського підприємництва

Всеукраїнська громадська організація “Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України” проводить опитування для виявлення організацій надавачів послуг ветеранам/ветеранкам у сприянні розвитку сільськогосподарського підприємництва, зокрема у створенні сімейних фермерських господарств.

На основі опитування буде створено Каталог організацій-надавачів послуг ветеранам/ветеранкам, що сприятимуть розвитку сільськогосподарського підприємництва, зокрема, у створенні сімейних
фермерських господарств.
Якщо ви надаєте або можете надавати консультаційні, дорадчі та інші функціональні послуги ветеранам та ветеранкам і маєте бажання бути включеним до цього Каталогу, просимо заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/sndTNRefzKvcNNs46.

Опитування проводиться в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок
війни». Цей проєкт здійснюється безпосередньо Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» (http://www.dorada.org.ua/) та став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США.
Вміст є виключною відповідальністю Всеукраїнської громадської організації «Національна асоціація
сільськогосподарських дорадчих служб України» і не обов’язково відображає погляди Державного
департаменту США та IREX.
Більше інформації про проєкт тут: http://dorada.org.ua/uk/shkola-simejnogo-fermerstva-dlya-veteraniv-taveteranok.
Інформаційна підтримка: тел. +38093 163 25 81 (Світлана), shkolaveteraniv@gmail.com.
Разом до ПЕРЕМОГИ!