Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області повідомляє, що в умовах воєнного стану пріоритетним напрямом роботи ДПС залишається розвиток онлайн-сервісів
для задоволення потреб платників, забезпечення ними електронної взаємодії з органами ДПС, щоб сплачувати податки було легко та зручно, а отримувати електронні послуги – просто та комфортно. Взаємодія бізнесу та громадян з органами ДПС здійснюється за допомогою Електронного кабінету, де платники мають змогу подати звітність, сплатити податки, отримати доступ до інформації, звернутись до органів ДПС за допомогою листування тощо.
Ще більше новин:
Граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан ...
Налагоджуємо співпрацю з Федеральною Асоціацією Центрів Допомоги для біженців, які потерпіли внаслід...
До Дня Української Державності – 2023: етапи державотворення
Інформація щодо стану вакцинації
У Кам’янка-Бузькій ДПІ - «гаряча лінія»
Відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту Львівської райдержадміністрації застерігає до...