Державна судова адміністрація України наказом від 23 січня 2023 р. № 28 затвердила Порядок, згідно з яким судові повістки, повідомлення та виклики тепер надходитимуть і на електронні месенджери учасників процесу.
Так, повістки за заявою учасника судового процесу першочергово надсилатимуться на месенджер, а у випадку, коли мобільний телефон абонента не «прив’язаний» до месенджеру, повістки як і раніше надходитимуть у формі SMS-повідомлень. Дані, які підтверджуватимуть надсилання та доставку таких повідомлень на Viber, будуть надходити та зберігатися в автоматизованій системі документообігу суду (із запобіганням їх видалення чи коригування).
Ще більше новин:
У Львівській області найближчим часом відбудуться аукціони з приватизації державного майна:
Розглянуто 377 проєктів відновлення коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії
Інформація щодо внесення змін до особливостей здійснення публічних закупівель на період дії правовог...
Коли почнеться навчальний рік 2024/2025? Уряд визначив дату
Вчора у Львівській РВА відбулась олімпіада з англійської мови серед учнів 8-11 класів
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом