k2FtbBdWr1

Понад 200 учням з Львівщини провели пізнавальну екскурсію на вітровій електростанції

Всесвітній день вітру у світі відзначають 15 червня. У різних країнах світу, в тому числі і в Україні, в цей день відбуваються численні заходи, які популяризують екологічно чисте і відновлюване джерело енергії – вітер.

До Дня вітру департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації запланував та організував ряд заходів. Це, зокрема, екскурсії для учнів загальноосвітніх закладів Львівщини на вітрову електростанцію «Старий Самбір – 2» ТзОВ «Карпатський вітер». Мета заходу: популяризація відновлюваної енергетики серед молоді Львівщини.

Впродовж двох днів, 14 та 15 червня, понад 200 учнів шкіл Львівщини відвідали вітрову електричну станцію, на якій працівники ТзОВ «Карпатський вітер» провели екскурсію та ознайомили дітей з роботою станції.

Департамент паливно-енергетичного комплексу енергоефективності та житлово-комунального господарства також рекомендує  організувати проведення занять, присвячених Дню вітру, з дітьми дитячих дошкільних установ та літніх таборів Львівської області.

Матеріали для проведення зазначеного заходу можна завантажити тут: https://globalwindday.org/downloads/childrens-activities/http://www.letthewindblow.org/