Цього року на медичне обслуговування постраждалих від аварії на ЧАЕС з обласного бюджету виділено 4 млн грн

Чорнобильська тематика 1

У нашій області проживає понад 7 тис. осіб, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, і потребують постійної підтримки від держави та громади у боротьбі з недугами та іншими життєвими негараздами.

Крім державної підтримки, за кошти обласного бюджету щороку здійснюється пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Йдеться про безоплатне забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування та безоплатне зубопротезування.

Пільгове медичне обслуговування постраждалих від аварії на ЧАЕС здійснюється аптеками та стоматологічними установами за місцем їх проживання (реєстрації).

За інформацією департаменту фінансів Львівської ОДА, за попередні п’ять років на цю мету з обласного бюджету виділено близько 16 млн грн, на цей рік передбачено 4 млн гривень.

Розповісти у соціальних мережах

Держенергонагляд попереджає про заборону паління сухостою поблизу енергетичних об’єктів
Львівщина готується до проведення теренової гри «Сокіл» («Джура»)
Попередити населення не пізніше ніж за дві доби: вимоги щодо обробки поля пестицидами та агрохімікат...