Цього тижня стартує Форум відповідальних людей

У червні у Львові відбудеться «Форум відповідальних людей». Так, упродовж двох днів 11-12 червня учасники форуму матимуть унікальну можливість для зустрічі та знайомства із непересічними спікерами та представниками різноманітних середовищ: громадського сектору, підприємцями, культурними діячами, представниками духовенства, волонтерами, студентами.

Темою цьогорічного Форуму стане «Соціальна приязнь», проведуть такі панельні дискусії: «Відповідальні Бути Людиною», «Відповідальні Мати Цінності» (11 червня), «Відповідальні Давати Усвідомлено» (12 червня).

«Спираючись на багатогранний досвід громадської діяльності спікерів, висвітлюватиметься тема соціальної приязні крізь призму цінностей у контексті різних середовищ: громади, культури, Церкви, бізнесу, влади. Як творити спільноту, вибудовуючи мережу довіри, як жити та споживати відповідально та які існують інструменти, аби ставати «кращою версією себе» – про це і багато іншого ділитимуться з учасниками спікери заходу: о. Андрій Зелінський, Алім Алієв, Єлизавета Бончужна, Сашко Горонді, Марина Попатенко, єпископ Віталій Кривицький, Наталя Саноцька та інші»,-  зазначають організатори.

Детальніше щодо анонсів на сторінці Форуму за посиланням.

В межах Форуму учасники також пропрацюють практичні кейси на виїзних локаціях на теми цілей сталого розвитку з Іриною Фіщук на прикладі діяльності громадських організацій «Емаус-Оселя» та «Зелена Коробка».

Крім того, організаторами заходу передбачено харчування та (за потреби) проживання учасників на період Форуму, кавові перерви та вечірні програми.

Реєстрація на Форум обов’язкова за посиланням.

Організатори Форуму Відповідальних Людей – Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ: e-mail: forum.vidpovidalnyh@gmail.com.

Контактні особи: Орест – 097-581-32-70, Дарина – 097-949-67-98.