На щорічному пленері художників митці відтворювали природу Карпат

У Славсько завершився щорічний планер художників, організований місцевою родиною Оксани та Дмитра Ареф’євих. Цьогоріч учасниками стало близько 15-ти митців з Сум, Києва, Львова, Ужгорода та інших міст України.

Дійство відбувається вже 14 років поспіль, за цей час його відвідали митці зі Словаччини, Польщі, Ізраїлю, Білорусі та інших країн. За час існування пленеру, на ньому побувало близько 180-ти художників, а у світ вийшло понад 4 тисячі картин.

Подружжя Ареф’євих більш ніж десятиліття організовує мистецьку спільноту України та світу й збирає поціновувачів карпатських краєвидів для спільного написання картин, неформального спілкування та інших активностей.

Ірина Гресик, учасниця пленеру, художниця із Запоріжжя, відвідує подію ще з 2007 року.

«Для чого художники взагалі їздять на пленери? Щоб набратися натхнення та навчитися новому. Для цього потрібні природа, правильне оточення та дух творчості. У Славсько зібралося все. Гарна компанія художників, доброзичливі господарі, які люблять та цінують мистецтво і, звичайно, дивовижна природа Карпат», – розповідає Ірина Гресик.

Цьогорічний ХХІ планер присвячений пам’яті Микола Устияновича – українського письменника та громадського діяча, першого священника Славська.

В результаті дійства художники популяризують природу Славського, Кам’янки, водоспаду Шипіт, Рожанки, Либохорів та інших локацій, які відтворюють на своїх полотнах й виставляють в світових галереях.

Дата проведення: 24.06 – 06.07

Дізнатися про деталі виставки, ознайомитися із програмою та зареєструватися для участі можна за контактом – організаторка художнього планеру 0 (67) 905 21 63 Оксана.