Творчий колектив Львівської опери відзначили Грамотами Верховної Ради України

Працівники Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької отримали грамоти Верховної Ради України. Їх сьогодні, в межах робочого візиту вручив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Так, Почесну Грамоту отримала художник-постановник Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Оксана Зінченко.

Грамоти ВРУ:

– Юрій Бервецький – диригент вищої категорії;

– Тетяна Вахновська – солістка опери, провідний майстер сцени;

– Світлана Мамчур – солістка опери, провідний майстер сцени;

– Людмила Савчук – солістка опери, провідний майстер сцени;

– Василь Садовський – соліст опери вищої категорії;

– Євгеній Свєтліца – артист балету, провідний майстер сцени;

– Юрій Трицецький – соліст опери, провідний майстер сцени;

Також посмертно відзнаку отримав диригент вищої категорії Михайло Дутчак. Відзнаку передали родині.

«Львівська національна опера – візитівка та перлина нашого міста, мистецька окраса Львова. Окрім зовнішньої краси і історії самої споруди театру, потрібно особливо відзначити важливі здобутки та всесвітнє визнання команди Львівської опери, сучасна творчість якої є справжнім українським проривом. Прем’єри театру вражають несподіваними, модерними, інтелектуальними мистецькими підходами. Колектив гідно презентує національне мистецтво у багатьох європейських країнах. І сьогодні вітаю усіх творчих працівників Львівської національної опери, які отримали відзнаки – Грамоти Верховної Ради України. Вічна пам’ять та шана митцям, яких більше немає з нами. А колективу Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, який продовжує свій творчий шлях, зичу наснаги та професійних здобутків. Львівщина пишається Вами!», – привітав колектив Львівської опери голова Львівської ОДА Максим Козицький.