k2FtbBdWr1

Творчий колектив Сокальщини влаштував концерт для військовослужбовців Нацакадемії сухопутних військ

У неділю, 4 липня, творчі колективи з Сокальщини завітали з концертною програмою до військовослужбовців 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного с. Старичі та 49-го навчального центру розвідки с. Острог.

В межах мистецької програми колективи презентували народні пісні та танцювальні номери. Концерт відбувся за участі вокалістів Олени Граб, дуету «Мрія» у складі Марії Зеленко та Ольги Шевчук, Романа Козярського, Богдана Кійко. Хореографічні номери виконали народний хореографічний колектив «Барвінок» та народний фольклорний ансамбль танцю «Бужани».

«Хочемо наголосити, що такі мистецькі візити на Яворівський полігон відбуваються впродовж 5 останніх років. Але, у зв’язку з пандемією, у 2020 році виїзних концертів не відбувалося. Тому цьогоріч ми нарешті знову відновили цю традицію і радо вітатимемо військовослужбовців щедрими мистецькими дарунками від талановитих артистів Львівщини», – зазначила заступниця директорки департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Тетяна Плугатор.

Завершився концерт спільним виконанням артистами та глядачами улюблених пісень.