У Львівському районі відбувся ІІ етап ІІ туру олімпіади з ряду предметів в межах Всеукраїнських учнівських олімпіад

Вихідними у Львівській РВА відбулись олімпіади з правознавства серед учнів 9-11 класів, з фізики та хімії серед учнів 7-11 класів. Цьогоріч 18 учасників з 7 громад продемонстрували свої знання з правознавства, 23 учні з 9 громад – з фізики та 26 дітей з 10 громад – з хімії.

За результатами олімпіади визначено переможців. Зокрема, з правознавства: 9 клас – Савчин Анастасія (Новояричівська ТГ), 10 клас – Горбата Анастасія (Новояричівська ТГ), 11 клас – Кошель Марія (Рава-Руська ТГ); з фізики: 7 клас – Лазарчук Марко (Пустомитівська ТГ), 8 клас – Розквас Матвій (Жовтанецька ТГ), 9 клас – Пелешко Віталій (Рава-Руська ТГ), 10 клас – Шмігельська Кароліна (Рава-Руська ТГ), 11 клас – Дубовий Дмитро (Новояричівська ТГ); з хімії: 7 клас – Дзьобас Надія (Жовківська ТГ), 8 клас – Розквас Олексій (Жовтанецька ТГ) та Михайлів Роман (Рава-Руська ТГ), 9 клас – Федюк Володимир (Рава-Руська ТГ) та Шкоропад Софія (Зимноводівська ТГ), 10 клас – Цебровськи Ігор (Давидівська ТГ) та Студенна Ірина (Оброшинська ТГ), 11 клас – Стадник Богдана (Оброшинська ТГ) та Ковальчук Анастасія (Зимноводівська ТГ).