k2FtbBdWr1

«Екстрена медична допомога працює в штатному режимі і готова до виконання завдань», – Андрій Васько

Сьогодні депутати Львівської облради зібралися на позачергову сесію для розгляду низки питань щодо стану готовності області до надзвичайних ситуацій. Про готовність служби екстреної медичної допомоги до роботи в особливий період доповів керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько.  

«Станом на сьогодні ми забезпечені паливно-мастильними матеріалами, пальним, медикаментами, перев’язувальними матеріалами мінімум на шість місяців і продовжуємо далі поповнювати запаси. В нас повністю оновлений автопарк – 140 нових автомобілів екстреної медичної допомоги, у тому числі у віддалених районах ми використовуємо позашляховики на базі «Land Cruiser Prado», – розповів Андрій Васько.

Він також додав, що для всіх бригад Центру здійснюються доплати до зарплат за роботу з хворими на Covid-19. Згідно з постановою Кабміну №2 від 12.01.2022 р. всім працівникам за січень виплатили підвищені зарплати.

Зокрема, лікарям Центру за січень нарахували 22,5 тис. гривень, фельдшерам –  від 15,5 до 18,2 тис. гривень, водіям –  13,6 тис. гривень.

«За лютий прогнозовано зможемо підняти зарплату всім категоріям виїзних бригад ще на 2 тисячі гривень. В нас достатньо ресурсів, щоб робити диференціацію по стажу роботи і навантаженню», – додав Андрій Васько.