k2FtbBdWr1

У Львові провели чергову перевірку перевізників на дотримання вимог законодавства

У Львові провели чергову рейдову перевірку дотримання перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування, вимог чинного законодавства.

Зокрема, працівники управління транспорту та зв’язку Львівської ОВА спільно з відділом державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті здійснили контрольну перевірку на Головному залізничному вокзалі Львова 25 транспортних засобів.

Перевіряли  дотримання автомобільними перевізниками вимог щодо наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів, технічного стану, комплектності (наявності в належному стані аптечок і вогнегасників), а також необґрунтоване підвищення цін на послуги перевезення.

В управлінні транспорту та зв’язку ЛОВА зазначають, що у зв’язку з введенням мораторію на проведення заходів державного контролю, інформацію щодо виявлених порушень скерують до Державної служби України з безпеки на транспорті.

При визначенні ознак правопорушень під час відпрацювання фактів встановлення необґрунтовано високих цін, вживатимуться заходи до негайного їх припинення та притягнення винних до кримінальної та адміністративної відповідальності.

Фото: управління транспорту і зв’язку ЛОВА