Вчора у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася зворушлива та урочиста церемонія нагородження переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з різних предметів, а також Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Не оминули увагою й талановитих педагогів, які підготували юних інтелектуалів до цих інтелектуальних змагань.

Львівська обласна військова адміністрація, обласна рада та департамент освіти і науки ЛОДА відзначили найкращих – учнів, які продемонстрували неабиякі здібності та ґрунтовні знання, а також їхніх мудрих наставників.

Зокрема, нагородили переможців від Львівського району за:

І місце – десятикласницю Головко Софію – Городоцький ЗЗСО №4 І-ІІІ ст. ім. Т. Кулєби та А.Одухи Львівської області – предмет «Польська мова і література» (вчителька – Коць Мар’яна Володимирівна);

І місце – одинадцятикласницю Закревську Ірину – Перемишлянський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 1 – предмет «Інформаційні технології» (вчитель – Закревський Олександр Миколайович);

ІІІ місце – восьмикласника Стасіва Олега – Кротошинський ліцей – предмет «Хімія» (вчитель – Чуприк Мирослава Володимирівна);

ІІІ місце – дев’ятикласницю Калиневич Іванну – @ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. І.Франка Кам’янка-Бузької міської ради – предмет «Українська мова і література» (вчителька – Бабій Галина Володимирівна);

ІІІ місце – десятикласника Пелешка Віталія – @Рава-Руський ОЗЗСО I-III ст. №1 Рава-Руської міської ради – предмет «Географія» (вчителька – Гореча Оксана Михайлівна).

Також нагороду отримав призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Володимир Федюк з Гійченський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Рава-Руської громади (науковий керівник Ігор Дикий).

Вітаємо переможців та їхніх наставників! Бажаємо подальших успіхів, цікавих відкриттів та гідних звершень на шляху до омріяної мети!