k2FtbBdWr1

У Національній філармонії України завершують роботи з облаштування для осіб з інвалідністю

У Національній філармонії України завершуються роботи з облаштування інклюзивної інфраструктури для осіб з інвалідністю, зокрема, для людей на візках.

Про це повідомила кураторка комунікаційного напрямку Національної філармонії Ольга Стельмашевська.

“Ми розуміємо, що людей з інвалідністю, зокрема із травмами нижніх кінцівок, більшатиме. Це і військові, які втратили ноги, також можуть бути і діти, постраждалі від бомбардувань. Ми мусимо давати їм можливість слухати і класику, і джаз. Вони також мають бути у центрі культурного життя України”, – зазначила вона.

За словами Стельмашевської, у філармонії завершуються роботи з обладнання інфраструктури для осіб з інвалідністю: готові вбиральня та заїзд зі боку парку.

Також налагоджено прямий шлях до Колонної зали для людей на візках.

Кураторка зазначила, що в межах ініціативи “Квест-концерт з Кроликом Філармоном” для дітей від 3 до 6 років, яку започаткувала філармонія, заходи відвідали “сонячні діти”. За словами Стельмашевської, вони виявляли неабияку схильність до музики. Саме тому у філармонії планують продовжити лінію інклюзивних заходів і для дітей, і для дорослих.

Як повідомлялося, інтерактивний “Квест-концерт з Кроликом Філармоном” діти до 6 років можуть відвідувати безкоштовно, за наявності квитка в дорослого, з яким вони прийшли.