У рейтинговому електронному голосуванні братимуть участь 133 кандидати до складу Громадської ради

На засіданні ініціативної групи з формування нового складу Громадської ради при Львівській облдержадміністрації розглянули документи від інститутів громадянського суспільства, які усунули недоліки згідно з вимогами, встановленими Типовим положенням про громадську раду, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 (зі змінами).

До рейтингового електронного голосування допущені 133 кандидати до складу Громадської ради. Також сформовано список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі у рейтинговому електронному голосуванні із зазначеними підставами для відмови.

Ознайомитись із списком кандидатів до складу Громадської ради та інформацією про кандидатів можна за посиланням.

Інформуємо, що голосування відбуватиметься з 11:00 год 12 травня до 11:00 15 травня 2021 року на платформі «Election Runner».