У селі Ямпіль відкрили новозбудовану амбулаторію

Сьогодні у селі Ямпіль Мурованської територіальної громади відбулось урочисте відкриття амбулаторії первинної медичної допомоги. Майже 3000 мешканців сіл Ямполя, Гамаліївки та Кам’янополя отримали доступ до якісної медицини. У відкритті амбулаторії взяли участь заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, заступник голови Львівської облради Юрій Холод, голова Львівської РДА Христина Замула, голова Мурованської територіальної громади Богдан Свистун, обласні та народні депутати.

Вартість об’єкту будівництва складає більше 10 мільйона гривень. Для зведення об’єкту залучили: 7,5 млн грн – субвенція з державного бюджету в межах програми «Доступна медицина» та 1,6 млн грн – це співфінансування з місцевого бюджету.
Загалом амбулаторія дуже простора, доступна для людей з інвалідністю, укомплектована необхідним обладнанням згідно табеля оснащення, меблями, медичною апаратурою, комп’ютерною технікою для роботи сімейного лікаря.
Медичні послуги в амбулаторії надаватимуть два сімейних лікарі та гінеколог.
Окрім того, у медзакладі наявний комплект для телеметрії та телемедичного консультування.
Поряд з цим, в амбулаторії розміщені квартири для немісцевих медиків.
Новозбудована амбулаторія також забезпечена двома сучасними автомобілями Renault Duster. Тож пацієнти з найвіддаленіших місцевостей зможуть отримати кваліфіковану медичну допомогу у будь-який час доби.