«Фіксуємо перевиконання піврічного плану бюджету області за доходами», – Олег Демків

«Львівщина повертається до звичного щомісячного перевиконання планових завдань з надходження податків і платежів до бюджету як загалом по області, так і по обласному бюджету.  Причому, вже кілька місяців перевиконання досягається завчасно», – розповів директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків.

Він зазначив, що з урахуванням 169 млн грн, що надійшли вчора, піврічний план бюджету області виконали на 100,2 %.

«Ми небезпідставно розраховуємо, що й надалі з виконанням планових показників проблем у нас не буде. Адже по обласному бюджету аналогічне досягнення мало місце 22 червня», – додав Олег Демків.

Нагадаємо, бюджет області включає в себе обласний бюджет (затверджується обласною радою), районні бюджети та бюджети територіальних громад.  Основними джерелами наповнення бюджету області традиційно є податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, податок на майно та акцизний податок.