За внесок у розвиток парламентаризму та місцевого самоврядування молодь може отримати Премію Верховної Ради

Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту приймає документи на здобуття Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування у 2021 році.

Премію присуджують громадянам України віком до 35 років, молодіжним та дитячим громадським об’єднанням. Щороку присуджується десять премій.

Клопотання про присудження Премії можуть подавати центральні органи виконавчої влади, обласні та Київська міська ради, молодіжні та дитячі громадські об’єднання, що мають всеукраїнський статус відповідно до закону.

До клопотання подаються відомості про кандидата на здобуття Премії, його особисті досягнення або досягнення відповідного громадського об’єднання, рішення відповідного центрального органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, громадського об’єднання, копія паспорту громадянина України, ідентифікаційний код, контактний телефон та електронна пошта кандидата, копія свідоцтва про державну реєстрацію громадського об’єднання (як кандидата на здобуття Премії, так і громадського об’єднання, що висуває кандидатів на здобуття Премії).

До клопотання також додається довідка про підтвердження досягнень, що видана:

центральними органами виконавчої влади – стосовно осіб, які активно сприяли процесам державотворення;

комітетами Верховної Ради України – стосовно осіб, які активно сприяли розвитку парламентаризму;

місцевими радами – стосовно осіб, які активно сприяли розвитку місцевого самоврядування.

Клопотання про присудження премії подаються до 1 вересня цього року за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5.

Контактна особа — Молоканов Юрій Анатолійович (тел. 255-32-99, електронна пошта: molokanov@rada.gov.ua).