Велике транзитне кільце навколо Львова: фінальний етап ремонту на ділянці Бібрка – Підгородище

Завершується ремонт автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка. Йдеться про 10-кілометрову ділянку Бібрка – Підгородище (км 179+600 – км 190+160).
Дорожники розпушили зношене дорожнє покриття та укріпили основу щебенево-піщаною сумішшю з додаванням цементу.

Наразі завершується влаштування конструктивних шарів асфальтобетонного покриття.
На фінальному етапі ремонту будуть проведені такі роботи:
нанесення дорожньої розмітки;
встановлення дорожніх знаків та бар’єрного огородження.
Підрядна організація: ТОВ «Автомагістраль – Південь».
Велике транзитне кільце – дорога на відстані 20-40 км від Львова для зручного об’їзду міста. Така велика кільцева дорога дозволить суттєво розвантажити вуличну мережу та кільцеву дорогу міста від транзитного транспорту. Це, своєю чергою, покращить екологію в регіоні та підвищить безпеку руху не тільки водіїв, а й пішоходів та велосипедистів.
У рамках програми Президента Велике будівництво у 2021 році буде відновлено 365,2 км доріг державного значення у Львівській області.
Джерело: https://cutt.ly/1nXzDzq
Велике будівництво Укравтодор