Для цього потрібно взяти участь у Програмі «Відвага до бізнесу: грантова підтримка підприємницької діяльності ветеранів та членів їхніх сімей»

Ця програма спрямована на підтримку ветеранів, які прагнуть використати свої унікальні навички та досвід для створення власного бізнесу та включає комплексний підхід — навчання, менторство, доступ до ресурсів та фінансування для запуску та розвитку нових підприємств.

Навчання триватиме 10 днів та охоплюватиме всі етапи розвитку сучасного бізнесу, а також консультації та менторську підтримку кожного учасника.

Половина курсу присвячена індивідуальному практичному написанню заявок на отримання гранту на створення бізнесу у розмірі до 260 000грн та на розвиток до 300 000грн від Львівської міської ради та чеської гуманітарної організації «Людина в біді» (очікуйте на оголошення конкурсу.)

Реєстрація за покликанням

Навчання триватиме офф-лайн:

І група з 07.10.2024 по 18.10.2024

ІІ група з 21.10.2024 по 01.11.2024

Час: 10:00–17:00

Місце проведення: Центр підтримки підприємництва Львівської міської ради, пл.Ринок, 1, каб.103

Учасниками Програми «Відвага до бізнесу» можуть бути:

ветерани / ветеранки війни,

особи з інвалідністю внаслідок війни,

учасники війни,

члени їхніх сімей (дружини/чоловіки ветеранів,

один із батьків, якщо ветеран / ветеранка неодружені, один із повнолітніх дітей ветерана / ветеранки), а також членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, які мають бізнес-ідеї, прагнуть започаткувати, відновити та розвивати власну справу і мають мотивацію до ведення підприємницької діяльності, які планують відкрити/релокувати або розвивати бізнесу у Львівській міській територільній громаді.