«Від маленьких вчинків залежить дуже багато», – Роман Хім’як про волонтерство молоді під час війни

80% волонтерів на Головному залізничному вокзалі Львова та в гуманітарних штабах області – це молодь. Молодь, яка сама організувалася, без будь-яких вказівок чи додаткових доручень. Це стало можливим завдяки створеній раніше якісній комунікації між усіма молодіжними організаціями.

Про це під час брифінгу у Львівській ОВА розповів начальник управління молоді і спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

За його словами до роботи з молоддю на Львівщині залучені близько 50 волонтерських і громадських організацій.

«Ми розуміємо, що працювати в режимі нон стоп 24 на 7, і спати практично на цьому ж складі, де ти вантажиш тіри, займаєшся логістикою – це мабуть психологічно важко,  фізично важко. Але коли ти розумієш, що ти це робиш для світлої мети, коли ти розумієш, що живеш в такий історичний період, і що від твої маленьких кроків залежить дуже багато, воно абсолютно все нівелюється і ти сам себе заряджаєш і виходиш на крутий апґрейд. Я захоплений молоддю і всіма людьми, які зараз працюють», – зазначив Роман Хім’як.

Він наголосив, що навіть якщо ваша допомога незначна, вона все одно важлива, адже навіть найменша дія може мати потужний ефект.

«Тому приходьте, допомагайте, є контакти, є адреси, є комунікація з усіма координаторами. Ми чекаємо на всіх. На всіх, хто готовий навіть найменшими кроками наблизити нашу державу до перемоги», – додав начальник управління молоді і спорту Львівської ОВА.

Детальну інформацію про те, як молоді долучитися до допомоги країні на Львівщині, можна знайти насторінці Львівського обласного молодіжного центру у Фейсбуці.