Готовність кожного українця чинити опір є важливим фактором стримування російської агресії. Озброєна, навчена і готова протидіяти нація завжди зможе відстояти себе. Адже захопити територію, громадяни якої чинитимуть спротив, дуже важко, а втримати — неможливо. Важливо зрозуміти, що захист України ‒ це спільний обов’язок громадян. Українці мають бути готові захищати країну.
У Львівському районі триває формування батальйону територіальної оборони (ТрО). Вчора відбулась zoom-нарада з головами територіальних громад району, за участі Олександра Кошеля – командира окремого батальйону 103 Окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, Олега Горохівського – керівника Львівського районного управління Головного управління ДСНС України у Львівській області та Романа Гнатюка – т. в. о. начальника Львівського районного ТЦК та СП.
Обговорено питання комплектування батальйону ТрО та налагодження побуту військовослужбовців, впровадження цільових програм фінансової підтримки батальйону ТрО та проведення інформаційної кампанії щодо служби в підрозділах ТрО.
Також заслухано питання стану мобілізаційної роботи в ТГ, наголошено на активізації роботи щодо підготовки захисних споруд для укриття населення у разі виникнення подій та надзвичайних ситуацій різного характеру в територіальних громадах району.
За результатами засідання дано відповідні доручення.
Ще більше новин:
Служба у справах дітей інформує
16 липня – День проголошення Декларації про державний суверенітет України
Вікі любить Землю 2021: усіх охочих запрошують до участі в українській частині міжнародного фотоконк...
Інформація про виплату всіх видів державних соціальних допомог за квітень 2023 року
100 грантів по 10 тисяч євро для українських підприємств
Напередодні свята Хрещення Господнього правила безпеки на воді та льоду є особливо актуальним