Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

Виробники агропромислового комплексу є надзвичайно важливим складником розвитку економіки. Незважаючи на складну ситуацію в країні, люди продовжують не тільки працювати, але й створювати нові успішні підприємства.

Цьогоріч господарники, попри повномасштабну війну та постійні загрози обстрілів, садили, сіяли, збирали та реалізовували сільгосппродукцію для добробуту країни та наповнення бюджетів різних рівнів.

Напередодні свята відзначили низку агропідприємств. Зокрема, від Львівського району нагородили грамотами та подяками: ТзОВ «Львів-Агро», ФОП Завада М. І., ТОВ «Централ Плейнс Груп Україна», ФГ «Веселка-М», ФГ «Екоранчо Сабадаш», ТОВ «АгроСвірж», ФГ «Вихованець», ТзОВ «Корн», ФГ «АГРОТЕМ», ФГ «Янчин – АГРО», ФОП Кичма Н. Б., ТОВ «Львівське», ФГ «Вихованець».

Дякуємо за Вашу надважливу роботу для країни та зичимо добрих врожаїв під мирним українським небом!