Відкрили модульне містечко у селі Бортятин

Тепер 40 матерів із дітьми та людей похилого віку із Донецької та Луганської областей матимуть житло, забезпечене усім необхідним. До цього їхнім тимчасовим помешканням були школи, дитсадки та інші комунальні заклади.

Це модульне містечко складається з 10 контейнерів та відрізняється від тих, які ми відкривали раніше. Воно спроєктоване таким чином, що кухня, санвузли та душові є безпосередньо у будівлі, де розташовані спальні кімнати. Наскільки це можливо, хочемо подарувати відчуття дому людям, які його втратили.
Відкриття цього містечка ініціювала Львівська обласна державна адміністрація. Реалізувати проєкт вдалось у межах Меморандуму про співпрацю з міжнародним благодійним фондом «Safe Path Group», який профінансував будівництво. А також за підтримки благодійних міжнародних фондів США, Австралії та Нової Зеландії. Дякую!
Вдячний керівнику проєкту Секандару Кваландару, який брав участь на кожному етапі будівництва – від моменту вибору земельної ділянки до встановлення останнього елементу благоустрою на території містечка, організації LB-Group та її директору Юрію Ковальчуку – за швидке та якісне виконання робіт, голові Судововишнянської громади Зеновію Фольтовичу – за допомогу в реалізації проєкту та вирішенні проблем.
З однієї сторони ми хочемо, щоб вимушені переселенці перебували в нормальних умовах, пристосованих для проживання, а з іншої – звільнити школи, які стали тимчасовим прихистком, та відновити навчальний процес в офлайн-форматі. Для цього й відкриваємо модульні містечка. Працюємо.