Відомі фіналісти районних змагань з волейболу!

Вчора, у межах «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч», завершились зональні змагання з волейболу серед дівчат у Жовкві та Пустомитах, де запеклі ігри визначили фаворитів майбутніх фіналів.

У Жовкві за першість змагались 4 команди, а тріумф здобули дівчата з Волицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Рава-Руської міської ради. Їх майстерність та командний дух допомогли їм здолати всіх суперників.

Не менш цікавими були змагання в Пустомитах, де за звання кращих волейболісток боролись 3 команди. Переможну сходинку тут здобули дівчата з Солонківського ліцею ім.

М. Паньківа. Їхня гра запалила емоції глядачів та принесла їм заслужену перемогу.

Отже, фінальні районні змагання з волейболу серед хлопців зберуть представників Комарнівської, Новояричівської, Пустомитівської та Рава-Руської ТГ. Ці команди вже продемонстрували свою силу та волю до перемоги, тому нас чекають неймовірні ігри.

А у фіналі серед дівочих команд зустрінуться команди Городоцької, Новояричівської, Рава-Руської та Солонківської ТГ. Ці талановиті дівчата готові кинути виклик одна одній та поборотися за звання кращих волейболісток району.

Бажаємо всім учасникам успіхів!