k2FtbBdWr1

«Вірю, що майбутній простір стане окрасою Львівщини», – Максим Козицький про будівництво кампусу, який постане на місці колишньої колонії

Вже скоро на території колишньої Львівської виправної колонії, що на вулиці Хуторівка, постане сучасний кампус компанії SoftServe. Сьогодні право власності на територію офіційно передали ТзОВ «Девелопмент інжиніринг сервіс».

Привітав присутніх голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Львівська ВК №48 стала першою в’язницею, яку продали на аукціоні втричі вище за стартову ціну. Можна сказати, що Львівщина дала початок справді ВЕЛИКІЙ приватизації в’язниць, які роками баластом лежать на утриманні держави. Важливо, що частина коштів виручених від продажу підуть на розвиток сучасної пенітенціарної системи, частина у держбюджет. Дякую компанії SoftServe, яка стала власником даного об’єкту та землі. Дякую за те, що інвестуєте у свою країну та область. Приємно, що на Львівщині на аукціонах перемагають не лише типові забудовники, а соціально-відповідальні компанії. Я вірю, що майбутній простір стане окрасою Львова та Львівщини»,- зазначив очільник області.

У червні ТзОВ «Девелопмент інжиніринг сервіс» стало переможцем відкритого аукціону Міністерства юстиції з продажу майна колишньої виправної колонії, яке розташоване на ділянці розміром 10 га. Підприємство впродовж багатьох років займається проєктуванням і будівництвом та входить в групу компаній SoftServe. Майно придбали за 377,5 мільйонів гривень. Продаж колишньої львівської колонії №48 став першим продажем в межах «Великий розпродаж в’язниць» – спільного проєкту Мін‘юсту та Фонду держмайна.

Компанія SoftServe ще раніше розпочала роботу над ідеєю створення офісного кампуса спільно з провідним європейським архітектурним бюро. У кампусі мають намір об’єднати частину львівських офісів, а також розташують об’єкти, необхідні для роботи, відпочинку, розвитку талантів та проведення різноманітних заходів. За словами ініціаторів проєкту, окрім місця концентрації технологічних талантів та креативного простору для роботи, кампус SoftServe також стане знаковим футуристичним об’єктом Львова.

«Ми хочемо створити середовище, де молоді талановиті люди не лише захочуть працювати, але й жити, створювати щось нове та креативне. Це не буде закрита територія, це буде простір для всіх мешканців. Ми хочемо створити щось футуристичне, що приваблюватиме не лише мешканців міста та області, але й туристів з цілого світу»,-  зазначив співзасновник та член Ради директорів SoftServe Олег Денис.

Відтак, найближчим часом планують голосити спільний міжнародний конкурс на концепцію, візуалізацію простору, потім архітектурний конкурс.  За попередніми оцінками, його реалізація триватиме 5-6 років.

Про компанію

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сінгапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії знаходяться у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща).  Компанія працює над понад 900 активними проектами для таких клієнтів як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.