Визначено схеми об’їзду на дорозі «Львів-Луцьк»

За результатами виїзної наради у с. Гайок, де 3 травня ввечері обвалився міст, визначено такі схеми об’їзду:

• Для великогабаритного транспорту напрямки – Радехів-Червоноград-Великі Мости-Гайок, а також Радехів-Лопатин-Буськ-Львів
  • Для легкових автомобілів, «швидких», маршрутних транспортних засобів – напрямок Долини -Сілець -Старий Добротвір-Гайок

Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

«Рух ділянкою дороги, де обвалився міст заборонений. Виставлені попереджувальні знаки. На місці чергують працівники Патрульної поліції, які скеровуватимуть водіїв рухатись об’їзними дорогами», – зазначив Юрій Бучко.

Окрім того, завтра вранці відбудеться позачергове засідання комісії ТЕБ і НС, під час якого визначать кінцеві схеми об’їзду, а також напрацюють дорожню карту щодо відновлення мосту.

Нагадаємо, сьогодні у с. Гайок Львівського району обвалився дорожній міст.