«Я вірю в потенціал Львівщини, ми спільно маємо розвивати цей регіон», – Олексій Чернишов

Триває робочий візит Міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова на Львівщину. Так сьогодні у Львівській ОДА під головуванням Міністра відбулась робоча нарада на якій розглянули низку актуальних питань із життя області.

Це реалізація програми Велике будівництво у 2021 році, питання вакцинації та готовності медичної системи до пандемічних викликів, входження у жовту зону та роботу освітніх закладів, підготовку до опалювального сезону та питання тарифів.

«Є багато питань, які треба підтягувати, ми це розуміємо. Але спільними зусиллями завершимо все, що планували, і що стосується опалювального сезону і по Програмі Велике будівництво», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Під час брифінгу  за підсумками наради Міністр високо відзначив перспективи Львівщини з реалізації якісних розвиткових проектів.

«Я вважаю, що перспективи Львова та Львівщини дуже якісні. І я впевнений, що це місто і регіон – лідери і ми маємо докласти зусиль. Тому вчора і сьогодні спілкуючись з міським головою і головою ЛОДА я весь час говорив про те, що ми маємо розробляти і пропонувати Уряду і державі комплексні, якісні розвиткові проекти, які ми готові і будемо підтримувати. Я вірю в потенціал Львова та Львівської агломерації, вона має розвиватись. На мій погляд, Львів вже давно є європейським містом і це підтверджується багатьма факторами. Ми хочемо, як Уряд і держава, підтримати розвиток міста. Давайте разом будувати, реалізовувати проекти, але завершувати їх в термін, будувати їх якісно», – зазначив Олексій Чернишов.

Зупинився Міністр на трьох проектах зі створення індустріальних парків на території Львова.

«Також мова йде про проекти енергоефективності, адже вона має бути стратегічним пріоритетом для держави і для Львівської області зокрема. Ми маємо заощаджувати, втілювати енергоефективні технології. І я впевнений, що Львів та Львівська область все ж таки стануть лідерами держави із втілення цих технологій», – зазначив Олексій Чернишов.