До уваги аграріїв: запрошуємо взяти участь в земельному аукціоні з продажу прав оренди

У вівторок, 28 вересня, відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 10 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Пропоновані ділянки для ведення фермерського господарства розташовані:

– на території Жовтанецької ТГ (за межами населеного пункту) Львівського р-ну. Площа ділянки на торгах – 14,28 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 4148,19 грн.

Місце проведення торгів: Львівська область, Львівський район,  с. Жовтанці, вул. Львівська, буд. 2 (приміщення Жовтанецької сільської ради).

Початок земельних торгів о 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00  до 10:40 год.

Останній день прийому заяв 22 вересня до 16:30 год.

Пропоновані ділянки для ведення фермерського господарства розташовані:

– на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського р-ну. Площа ділянки на торгах – 18,15 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 6577,87 грн.

– на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського р-ну. Площа ділянки на торгах – 1,43 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 1956,46 грн.

– на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського р-ну. Площа ділянки на торгах – 20,00 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 8369,94 грн.

«Аукціон є відкритим та прозорим способом продажу прав оренди на наявні вільні земельні ресурси територіальної громади, а надходження коштів до місцевих бюджетів дасть можливість вкладати їх в економіку населених пунктів та сільське господарство», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Пропоновані ділянки для ведення індивідуального садівництва розташовані:

– на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського р-ну. Площа ділянки на торгах – 6,19 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 1796,87 грн.

– на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського р-ну. Площа ділянки на торгах – 16,90 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 3108,21 грн.

– на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського р-ну. Площа ділянки на торгах – 6,35 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 2124,79 грн.

– на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського р-ну. Площа ділянки на торгах – 8,90 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 5956,11 грн.

– на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського р-ну. Площа ділянки на торгах – 4,31 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 2884,37 грн.

– на території Великолюбінської ТГ (за межами населеного пункту) Львівського р-ну. Площа ділянки на торгах – 20,00 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 13384,53 грн.

Місце проведення торгів: Львівська область, Львівський район, смт Великий Любінь, вул. Львівська, буд. 74 (приміщення селищної ради).

Початок земельних торгів о 10:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 07:00 до 09:40 год.

Останній день прийому заяв 22 вересня до 16:30 год.