k2FtbBdWr1

Як відкривається спеціальний рахунок в банку для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування

unnamed

Кам’янка-Бузька ДПІ повідомляє, що для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має розмістити кошти в національній та іноземній валютах у готівковій формі та/або банківських металах на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України (далі – спеціальні рахунки) до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

Декларант відкриває в банку спеціальний рахунок та вносить на нього готівкові кошти, банківські метали через операційну касу банку за заявою на переказ готівки, а у реквізиті «Призначення платежу/зміст операції» зазначає «добровільне декларування».

Після підтвердження джерел походження грошових коштів, банківських металів декларант має право:перерахувати грошові кошти, банківські метали на власний поточний рахунок фізичної особи, відкритий в банку України;

або зняти грошові кошти, банківські метали та закрити спеціальний рахунок;

або подати в банк заяву та використовувати надалі цей рахунок як звичайний поточний рахунок фізичної особи, відкритий для власних потреб.

Декларант додатково до документів для відкриття спеціального рахунку подає анкету та заяву.

Банк уживає заходів щодо встановлення джерел походження коштів у національній та іноземних валютах, банківських металів у випадках, передбачених законодавством з питань фінансового моніторингу.

Ще більше новин:

Відбулася робоча нарада працівників ДСНС з керівниками лісогосподарських підприємств.
Міністр соціальної політики України Марина Лазебна провела селекторну нараду з головами райдержад...
Управління соціального захисту населення РДА інформує
Питання забезпечення житлом дітей-сиріт розглянули під час засідання комісії
Нарада щодо виявлення нелегальних пасажирських перевезень
Відбулось засідання районної комісії з інвентаризації