За півроку великі платники податків Західного регіону сплатили до бюджету країни 5,7 млрд гривень

З початку 2021 року великі компанії Західного регіону, які обслуговуються в Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, перерахували до Загального фонду Державного бюджету 5,7 млрд гривень.

Цей показник є на 481,1 млн гривень або на 9,3 % більшим, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Значущим джерелом надходжень до державної скарбниці є податок на додану вартість. Його представники великого бізнесу за підсумками шести місяців сплатили на суму 3,2 млрд гривень. Так, платники податків забезпечили приріст надходжень ПДВ збору, у порівнянні з відповідним періодом 2020 року, на суму  89 млн гривень.

По податку на прибуток також відбувся значний приріст. За шість місяців поточного року податок на прибуток від великого бізнесу склав 1,5 млрд гривень, що 282 млн гривень або на 24% більше, аніж минулоріч.

Окрім того, на 26,9 млн гривень або 5% зросли надходження з акцизного податку. Великі платники перерахували 565,2 млн гривень акцизного податку упродовж січня-червня 2021 року.

Військовий збір упродовж шести місяців поточного року склав – 227,5 млн гривень, що на  19,7   млн гривень або на   9,5   % більше, аніж у січні-червні 2020 року.

Також за шість місяців 2021 року представники львівської бізнес-еліти перерахували 486,4 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, що на  51,8 млн грн або на 11,9% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.