«ЗНО на Львівщині має пройти із дотриманням усіх заходів безпеки», – Іван Собко

Заступник голова Львівської ОДА Іван Собко дав доручення департаменту освіти звернутися з листом до Львівської міської ради для забезпечення необхідної кількості педегогів для проведення ЗНО, а також до Західного управління юстиції – з проханням відкласти провадження виконавчих дій по приміщеннях деяких пунктів тестування  для забезпечення проведення ЗНО за графіком.

«В школах особливо відчули наслідки ковіду. Чергову хвилю захворюваності нам вдалося подолати. Тепер ми маємо забезпечити процес проведення ЗНО якісно  і з дотриманням карантинних заходів. Прошу представників всіх структур, які задіюються для проведення ЗНО, забезпечити порядок для здачі учнями тестування – щоб і діти, і їхні батьки були спокійні, та могли зосередитися на якнайкращому результаті тестів», – сказав Іван Собко.

Про це заступник голови Львівської ОДА наголосив на нараді про проведення зовнішнього незалежного оцінювання у  2021 році.

Окрім того, заступник голови Львівської облради Юрій Холод також зазначив, що до початку проведення перших тестувань,  всі пункти повинні бути завчасно забезпечені необхідною кількістю масок та дезінфекторів.

Профільна нарада відбулася за участі керівників департаментів освіти та охорони здоров’я Львівської ОДА, Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, представників обласних управлінь поліції, МВС та ДСНС, Львівського обласного вузла спеціального зв’язку.

Нагадуємо, що керівниця Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк наголосила, що випускникам шкіл та абітурієнтам не слід відмовлятися від здачі державних підсумкових атестацій. Адже без них атестат про середню освіту є неповноцінним.

Детальніше про порядок проведення ЗНО цього року розповіли сьогодні на спеціальному брифінгу у Львівській ОДА.