Працівники архівного управління Львівської районної військової адміністрації, відповідальні за документальне забезпечення, мали можливість під час практичного заняття закріпити знання, набуті в процесі роботи з системою «Мегаполіс».

Навчання провела головний спеціаліст відділу документообігу, розгляду звернень громадян та контролю апарату Львівської районної військової адміністрації Мар’яна Царик,яка наочно продемонструвала роботу системи «Мегаполіс», на конкретних прикладах розповіла про особливості реєстрації та оформлення вхідних і вихідних документів, найбільш поширені помилки та проблемні питання, що виникають в процесі роботи та відповіла на усі запитання, що виникли під час навчання.

Семінар був пізнавальним та інформаційно насиченим для спеціалістів, адже містив багато практичноїі нформації. Присутнім нагадали, що впровадження системи електронного документообігу є частиною Урядової концепції розвитку електронного урядування в Україні.