Новини за день 6 Березня 2024

Мінекономіки запрошує бізнес долучитися до формування майбутнього економіки України

Міністерство запрошує міжнародний і вітчизняний бізнес до відкриття проектних можливостей та обговорення реформ через Ukraine Business Compact (UBC) — мережу з понад 650 компаніями, які зацікавлені в інвестуванні та участі у відбудові України.

Харчування під час вагітності: що (не) можна їсти, щоб мама ймалюк були здоровими

Чи варто змінювати свої харчові звички під час вагітності? Довкола цієї теми є багатосуперечностей і рекомендацій, у яких легко заплутатись. Команда платформи доказовоїінформації про здоров’я “Бережи себе” спільно з лікаркою-дієтологинею ТетяноюЛакустою з’ясували, чим раціон жінки в цей період особливий та на що слід звернути увагу.

Громадські організації «Екоклуб» та «Екодія» оголошують грантовий конкурс для підтримки діяльності місцевого самоврядування у впровадженні рішень, що вестимуть до сталої енергетики у громаді

Можлива сума фінансування: до 10 000 євро у гривневому еквіваленті.

Оформити субсидію з Дією: ще швидше, ще простіше!

Турбота про українців у ДНК Дії! Відтепер оформити субсидію на порталі можна всього за 10 хвилин. Забудьте про черги, стоси довідок, заповнення бланків і поїздки до установ!

Підберізцівська громада: запеклі баскетбольні баталії у рамках «Пліч-о-пліч»

5 березня Підберізцівський ліцей став ареною для захопливих баскетбольних змагань у рамках ІІ територіального етапу Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч». Юні спортсмени з 4 шкіл громади зійшлися на майданчику, щоб продемонструвати свою майстерність, командний дух та жагу до перемоги.

Розпорядження за БЕРЕЗЕНЬ 2024 року