Новини за день 22 Березня 2024

Уряд розширив напрями підтримки для фермерських господарств

Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою № 918.

У Львівській області висаджена найдовша липова алея України

1750 саджанців липи, 17 кілометрів обабіч мальовничої дороги Миколаїв-Городок-Жовква-Кам’янка-Бузька-Бібрка та нове надбання для Книги рекордів України.

Що таке діпфейк?

Інформаційна війна росії проти України триває – окупанти, намагаючись позбавити українців доступу до правдивої інформації, поширюють власну пропаганду. Сьогодні говоримо про діпфейки, які розвиваються стрімко і набувають обертів в межах масштабних кампаній дезінформації.

У Львівському районі продовжуються спортивні баталії в межах змагань”Пліч-о-пліч : всеукраїнські шкільні ліги”

Цьогораз на базі Магерівського ОЗЗСО І-ІІІ ступеня відбувся ІІ етап цих захоплюючих спортивних змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти Добросинсько-Магерівської ТГ.