Новини за день 5 Березня 2024

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький про Законопроєкт №4298 «Про місцеві державні адміністрації»

Уже 3,5 роки в Україні обговорюють Законопроєкт №4298 «Про місцеві державні адміністрації». І чим довше ми це робимо, тим більшим є нівелювання органів державної влади на місцях.

Інтерактивна карта допомоги для захисників та їхніх родин на Львівщині

Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб» розробив інтерактивну мапу медзакладів Львівщини, які пропонують безкоштовні або пільгові послуги для:

Гранти для фестивалів на організацію резиденцій для митців

Це шанс для фестивалів отримати до 15 000 євро, щоб організувати резиденцію для митців. Заручіться підтримкою європейського фестивалю, аби разом створити майданчик для нетворкінгу, обміну досвідом та виходу митців на міжнародну культурну сцену.

Профілактичні щеплення можна буде зробити в аптеці

Кабінет Міністрів України затвердив постанову від 27 лютого 2024 р. № 213 «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики», яка відкриває доступ для вакцинації в аптеках, як це відбувається в країнах ЄС та США. Таке рішення уряду зробить вакцинацію ще ближчою та доступнішою.

7 прикордонний Карпатський загін у Львівській області проводить набір на військову службу

За фахом:

Повідомлення про плановану діяльність «Будівництво автомобільного заправного комплексу в адміністративних межах Річківської сільської ради, Жовківського району, Львівської області зем. ділянка з кад. №4622787900:29:000:0009» суб’єкта господарювання ТОВ «РІЧКІВСЬКЕ»

Львівщина посіла 3 місце у спортивному рейтингу України

Львівщина посіла третє місце і здобула 13854 очки в рейтингу з олімпійських та неолімпійських видів спорту в Україні за 2023 рік у національному щорічному підсумковому рейтингу Міністерства молоді та спорту України.