Новини за день 20 Березня 2024

Розпочалася реалізація Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 роки

Програмою передбачене завдання «Підтримка волонтерських організацій та виробничих підприємств Львівської області з метою виробництва та закупівлі товарів для забезпечення потреб захисників та захисниць України», що здійснюється шляхом надання безповоротної фінансової допомоги підприємствам на виробництво товарів для потреб ЗСУ (військових частин, інших військових формувань) або правоохоронних органів, які беруть участь у виконанні завдань з оборони держави, […]

Уряд вдосконалив механізми надання грантової підтримки на розвиток власної справи

Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 281 “Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738”.

Внесені зміни до Положення про Державну архівну службу України

За ініціативи Укрдержархіву постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року № 304 внесені зміни до пункту 4 Положення про Державну архівну службу України з метою приведення його у відповідність до положень Закону України «Про Національний архівний фонд і архівні установи» та Закону України «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах».

У «Карітас Львів» відкрився соціально-консультативний центр, який допомагає ВПО

У «Карітас Львів» відкрився соціально-консультативний центр, який допомагає ВПО, місцевим жителям, іншим людям в транзиті, ветеранам та їх родинам у кризових життєвих обставинах (https://t.me/+h9-t7-QcOmg5ZDcy)

В Пустомитівській громаді відкрили «Клас безпеки та захисту України»

Приміщення облаштували на базі Пустомитівського ліцею №1. Це вже другий такий клас у громаді, раніше подібний клас було облаштовано у Наварійському ліцеї.