У спортивному залі Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи сьогодні стартує міжнародний турнір з настільного тенісу  “Кубок Анатолія Строкатова“. Такі змагання на Львівщині відбуваються вже вдванадцяте.  Окрім найкращих тенісистів з різних куточків України, на змагання завітали спортсмени з Польщі та Молдови.

Організовує турнір управління молоді та спорту Львівської ОДА спільно з обласною федерацією настільного тенісу та національною федерацією. Впродовж чотирьох днів за медалі змагатимуться понад 250 учасників. Найкращих визначатимуть серед юнаків та дівчат чотирьох вікових груп, чоловіків та жінок різних вікових груп, журналістів та учасників бойових дій.

“Для спортсменів цей турнір – можливість позмагатись не тільки за медалі й грамоти, а й за рейтингові очки. Звичайно, це також і про спілкування з однодумцями, підвищення рівня спортивної майстерності”, – зазначають в обласній федерації настільного тенісу.

Нагороди переможцям вручатиме легенда настільного тенісу, майстер спорту міжнародного класу, призер чемпіонатів світу та Європи Анатолій Строкатов.