«Ви матимете таку Україну, яку самі собі збудуєте», – Іван Павло ІІ

23-27 червня 2001 року, на запрошення українського уряду і католицьких ієрархів, глава Держави Ватикан Папа Римський Іван Павло ІІ здійснив державний візит в Україну. Тоді, перебуваючи у Львові, Іван Павло II відслужив службу, на якій, за різними оцінками, перебувало до 2 млн прочан.

Сьогодні, в рамках відзначення 20-ї річниці приїзду Івана Павла ІІ в Україну, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Львові (на Сихові) відбулась Божественна Літургія, яку відслужив Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук. До богослужінь долучились представники влади, мешканці та гості міста.
«Відзначення 20-ї річниці приїзду Івана Павла ІІ в Україну в День молоді має певний символізм. Адже одним із своїх завдань Папа Римський вважав виховання молоді. Відвідуючи Україну, він намагався окремо зустрітися з молодими людьми, які є рушійною силою суспільних перетворень, надією на майбутнє держави, щоб у доступний спосіб пояснити християнські цінності», – зазначила очільниця Львівського району Христина Замула.