k2FtbBdWr1

37 млн грн передбачили зі скарбниці області на розвиток освітньої галузі

Під під час сесійного засідання сьогодні, 23 грудня,  депутатський корпус  затвердив зміни до обласної Програми розвитку освіти, передбачивши річне її фінансування в сумі 37 млн грн.

Директор департаменту освіти облдержадміністрації Олег Паска наголосив, що у програмі на наступний рік додали кошти на проведення конкурсів та преміювання для вчителів, на інноваційний розвиток та програми.

“Планується створення професійних академічних ліцеїв. На сьогодні формується мережа, зараз ми очікуємо пропозицій від профільної комісії і будемо над цим працювати впродовж року”, – наголосив Олег Паска.

Він наголосив, що окремий наголос ставиться на  створення навчально-практичних центрів при закладах професійно-технічної освіти.У наступному році очікують  20 млн гривень державної субвенції на напрям профтехосвіти, відповідно з обласного бюджету буде передбачене співфінансування.

Окрім того, планується придбання 30 Школяриків для громад області. 2 млн грн заклали в програмі на проведення аудиту закладів та установ освіти  обласного підпорядкування.