k2FtbBdWr1

Львівський бронетанковий завод відзначив професійне свято – День танкіста і танкобудівника

Напередодні Дня танкіста, яке в Україні відзначають у другу неділю вересня, на території Львівського бронетанкового заводу відбувся урочистий захід.

Учасниками дійства стали працівники заводу разом із сім’ями, священнослужителі. Також на свято завітали представники Львівської облдержадміністрації на чолі з заступником голови ОДА Віталієм Загайним, обласної та міської рад.

«В реаліях сьогодення День танкіста в Україні – це те свято, яке точно потребує нашої уваги. Це день, коли ми відзначаємо підприємства та фахівців, які будучи в тилу забезпечують українських захисників надійною технічною підтримкою у війні з противником. Львівський бронетанковий завод розпочав свою діяльність в часи Другої світової війни і по нині залишається затребуваним. Це означає, що ті інженерні традиції та кращі технологічні рішення, які накопичили покоління працівників упродовж існування заводу досі не втратили своєї актуальності та служать обороноздатності країни», – Віталій Загайний.

Опісля заступник від імені голови Львівської облдержадміністрації вручив почесні подяки з нагоди Дня танкіста трьом фахівцям бронетанкового заводу.

Отож, за високий професіоналізм, вагомі досягнення у виконанні завдань з виготовлення, ремонту, відновлення бронетанкової й автомобільної техніки Подяку оголосили:

  • Дутку Андрію – слюсареві-ремонтнику бойових та спеціальних машин 3-го розряду агрегатного цеху ДП «Львівський бронетанковий завод»;
  • Лозовому Ігорю – згинальникові труб 4-го розряду мідницько-бляхарського цеху бронетанкового заводу;
  • Лозюк Марині – фахівчині із зв’язків з громадськістю відділу збуту бронетанкового заводу.

Також серед гостей заходу – начальники Управління бронетанкової техніки ДК «Укроборонпром» Євген Анфалов та Центрального бронетанкового управління Збройних Сил України Юрій Мельник.

«Львівський бронетанковий завод сьогодні – це дуже потужне підприємство, яке одним з перших увійшло в концерн «Укроборонпром» в управління бронетанкової техніки. Професійне свято – День танкіста об’єднує усіх, хто боронить кордони нашої держави на Сході України та тих, хто допомагає їм відновлювати та ремонтувати бронетанкову техніку. Бажаю вашому трудовому колективу та заводу розвитку та процвітання», – Євген Анфалов.

До привітань долучився й директор ДП «Львівський бронетанковий завод» Віктор Андрощук.

Опісля присутні мали змогу оглянути виставку бронетехніки та екскурсію музеєм на території заводу.

Довідково:

Львівський бронетанковий завод почав свою діяльність у 1944 році. Сьогодні він входить до складу ДК «Укроборонпром». Початково завод дислокувався поблизу Києва і займався ремонтом пошкодженої бронетанкової техніки в часи Другої світової війни. Просуваючись на захід, за лінією фронту пересувний завод зупинився на околиці міста Львова, де розташований до цього часу.

Підприємство має стратегічне значення для економіки і безпеки держави. Основною сферою діяльності заводу залишається виробництво, ремонт, модернізація озброєння, військової техніки, а також капітальний ремонт й модернізація танків.

До слова, за поточні 8 місяців Львівський бронетанковий завод відновив та передав армійцям 31 одиницю бронетехніки.