Кращою книгою Львівщини стала книга Козицького

«Львівські замахи» авторства історика Андрія Козицького визнано кращою книгою Львівщини. За результатами конкурсу видання набрало найбільшу кількість балів членів громадської експертної ради з питань книговидання та буде закуплено на суму 100 тис грн.

Книга присвячена історії політичних убивств та замахів, учинених у Львові у середині ХІХ – першій половині ХХ ст. На основі численних документів, спогадів та пресових публікацій детально висвітлюються здійснені у місті замахи на Анджея Потоцького, Юзефа Пілсудського, Станіслава Собінського, Івана Бабія, Гавриїла Костельника, Ярослава Галана та ін.

Усі описані у книзі події представлені у широкому контексті політичного життя Австро-Угорської імперії, Польської Речі Посполитої міжвоєнного часу, західноукраїнських земель періоду німецької та радянської окупації.

Видання адресоване аматорам та вчителям історії, усіх хто цікавиться політичною історією України ХІХ-ХХ ст.