Подвійне свято в школярів Рудниківського навчально-виховного комплексу Миколаївської громади. У День знань тут відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям.
«Попереду вас чекають місяці праці над собою, пізнання нових наук. Але пам‘ятайте, що надзвичайно важливо робити перерви і відпочивати. Не за іграми на смартфоні, а з користю для свого здоров‘я. Це місце ідеально підходить для цього. Достатньо взяти м‘яч, кількох друзів і, повірте, перерва чи відпочинок після уроків стане значно цікавішим», – наголосив у вітанні учням директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович.
Спорудили майданчик у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОДА. На цей об‘єкт з обласного бюджету скерували 700 тисяч гривень.
Усього в межах обласної програми передбачене спорудження 13 майданчиків впродовж року. Окрім Рудників, вже готові об‘єкти у Дідилові Новояричівської громади, Рудках, Мостиськах та Соколі Кам‘янка-Бузької громади.
Ще більше новин:
Максим Козицький привітав державних службовців Львівщини із професійним святом
Представників теплопостачальних підприємств закликали укладати договори на постачання природного газ...
Роботодавцям-мінімізаторам Червоноградського району рекомендували переглянути рівень оплати праці пр...
«Львівська область найкраще забезпечена препаратами для лікування муковісцидозу», - Людмила Бобер
9,5 млн євро дозволить залучити на Львівщину будівництво нового заводу компанії «ОДВ-Електрик»
МОН: Зарплати освітян ЗЗСО збільшаться ще на 8,4%