Відділ персоналу та нагород апарату облдержадміністрації за участі керівника апарату облдержадміністрації Ірини Шурпяк провів навчання для працівників служб управління персоналом РДА та структурних підрозділів ОДА.
В ході навчання обговорили питання:
- Визначення завдань і ключових показників державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В». Формулювання завдань та KPI’s.
- Організація та ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників.
- Порядок проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком.
- Робота служб управління персоналом.
Керівниця апарату облдержадміністрації Ірини Шурпяк наголосила на ретельності та зваженості у плануванні й організації процесу визначення завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців, а також на належній організації моніторингу їх виконання.
Дякуємо всім учасникам навчання!
Ще більше новин:
На держпідтримку розвитку тваринництва та переробки сільськогосппродукції цього року передбачили біл...
В Україні затвердили електронні трудові книжки
До уваги водіїв: затверджена схема об'їзду моста на дорозі Н-17 Львів - Радехів - Луцьк
До Держземкадастру внесли відомості про нормативну грошову оцінку земель 144 населених пунктів Львів...
«Топ-10 бібліотек»: у Підкамінській селищній бібліотеці закупили нові меблі та техніку
Фінансова підтримка ягідництва Львівщини: як виробникам скористатись програмою обласного бюджету