5 березня Підберізцівський ліцей став ареною для захопливих баскетбольних змагань у рамках ІІ територіального етапу Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч». Юні спортсмени з 4 шкіл громади зійшлися на майданчику, щоб продемонструвати свою майстерність, командний дух та жагу до перемоги.

Серед юнаків за перше місце запекло боролися команди Верхньобілківського ЗЗСО та Підберізцівського ліцею. В результаті напруженої гри перемога дісталася Верхньобілківському ЗЗСО, а Підберізцівський ліцей здобув почесне друге місце. Третю сходинку п’єдесталу посіла команда Нижньобілківської гімназії.

У змаганнях дівчат за першість змагалися 3 команди. Переможцем стала команда Підберізцівського ліцею, випередивши суперниць з Верхньобілківського ЗЗСО, які посіли друге місце. Бронзовими призерами стали баскетболістки Миклашівського НВК.

Щира вдячність усім командам, тренерам, колективам закладів освіти за підготовку, участь, командний дух та чудові результати! Надихаємося вашим завзяттям! Так тримати!

А попереду на юних спортсменів чекають нові виклики та емоції у наступних етапах змагань!

Підберізцівська сільська територіальна громада

#разомпереможемо#плічопліч#шкільніліги#scl#scl_lvivregion