Зокрема, сьогодні відбулася зустріч очільників громад Львівського та Червоноградського районів із представниками компанії Контінентал Фармерз Груп, яка працює на території районів.

Упродовж кількох років компанія має добру співпрацю із Кам’янка-Бузькою, Новояричівською та Жовтанецькою ТГ, адже завжди активно бере участь у соціальних проєктах.

«Контінентал фармерз груп» уже підбила перші підсумки жнив, запустила в роботу ще один елеватор.

Компанії вдалося зберегти заробітну плату для своїх працівників на довоєнному рівні, а також запустити програму для переселенців і надалі фінансувати соціальні та гуманітарні проєкти.

До слова, у Кам’янці-Бузькій площа обробітку компанії становить 6812 га, у Новому Яричеві – 4071 га, у Жовтанцях – 3779 га.

Загалом у Львівському районі «Контінентал фармерз груп» обробляє 14 763 га сільськогосподарських земель.

Станом на серпень цього року на соцпроєкти компанія скерувала 1, 46 млн гривень.

Львівська районна державна адміністрація