k2FtbBdWr1

Business Expo: в межах Міжнародного економічного форуму працюватиме виставка товарів та послуг українських підприємців

Потужну Експо-виставку товарів та послуг українських підприємців запрезентують в межах ХХ Міжнародного Економічного форуму.

«Експо-простір націлений на презентацію компаній різних галузей та їх продуктів та послуг. Це відмінний інструмент просування, особливо в сегменті b2b, оскільки дозволяє скласти повне уявлення про організацію, налагодити ділові зв’язки, знайти клієнтів та партнерів»,- інформують у департаменті економічної політики.

Business Expo – це:

– інновації, контакти і переговори;

– демонстрація продукції підприємства;

– виведення на ринок різних новинок;

– просування всього асортименту товарів компанії;

– знайомства з інноваціями в вашій сфері;

– налагодження ділових зв’язків тощо.

Так, майже пів сотні провідних компаній України із різних галузей економіки презентуватимуть свої досягнення для міжнародної аудиторії. Серед них:  Нова Пошта, Карлсберг Україна, ProTec, Audi, White Pottasium, DTEK, УкрПол, Фрідом Фінанс, Фонд Держмайна України, Кредобанк, ЛьвівГаз, Grand Hotel, Банк інвестицій та заощаджень, Українські медовари, Кавчук та партнери, ЛьвівЛіс, Прогрес, ICW, LeoCoffee, Romus, Аякс, Банк Львів, Тайл, Таор Девелопмент, Прана Платинум, Бачинський та партнери, Lemberg flowers та інші.

Основні завдання Business Expo – сприяння подальшому розвитку торговельно-економічних відносин із країнами-потенційними партнерами, закріплення існуючих та налагодження нових контактів серед представників  бізнес-спільноти.

«Це буде унікальна можливість для наших підприємців не лише отримати додатковий досвід, але й продемонструвати безпосередньо свої теперішні досягнення та отримати винятковий шанс налагодити партнерські відносини з учасниками виставки і не тільки», – зазначив директор департаменту економічної політики Степан Куйбіда.

Для участі у Business Expo необхідно зателефонувати за номером: +380 97 564 71 46.